אירועים פרטיים

וידאו ארט (VJ)

מה זה VJ? כולם שואלים..

אז ממש כמו שDJ מבשל מוזיקה בזמן אמת, ה-VJ מבשל וידאו בזמן אמת מבנק החומרים שברשותו.

שילוב של ויזואליים התואמים לשירה מעצים את החוויה, ואת עומק המסרים ונותן חיבור בלתי אמצעי לזמר ולאווירה הרצויה.

לפי אופי האירוע: פעמים שהבישול יהיה בזמן אמת, ופעמים שנכין מראש את הויזואלים בעבודה משותפת עם המפיק/מנהל אמנותי/מוזיקלי.

חברתנו מעסיקה VJ's מנוסים ומקצועיים מרקע דתי/חרדי, עם בנק חומרים נרחב ותואם (גם) למגזר הדתי/חרדי.

אם אתם מתכננים מופע קבוע או מושקע במיוחד, אתם מוזמנים להכין איתנו פלייליסט של ויזואלים תואמים כולל התאמות צבעים ומיקומים לתוצאה מושלמת ואנו נלווה אתכם בכל המופעים בארץ ובעולם.

ככל ותצטרכו חומרים נוספים נוכל להוסיף מהמאגרים עליהם אנחנו מנויים.

בקרו גם באיזור מילות השירים כדי ללמוד על הוספת מילות שירים באנימציה למופע.

ניהול מולטימדיה

בעולם מרובה המסכים של היום, חלק נכבד מהאירוע קורה על גבי המסך. לצורך כך חברתנו מספקת איש מחשבים מנוסה, שידע לנהל את התכנים למסכים בצורה חכמה ולהעלותם בתזמון הרצוי למסך במיקצועיות ובאדיבות.

פעמים רבות נדרשת פריסה מיוחדת של החומרים במסך ואלתור בזמן אמת, אנו משתמשים בכלים ובציוד המקצועי החדיש ביותר על מנת לאפשר זאת.

עיצוב פריסט אירוע ומעטפת גרפית למסכים

בעבר היו מקימים תפאורה לכל אירוע, כיום המסכים בעצמם מהווים את את תפאורת האירוע (בשילוב תאורה) והם אלו הנותנים את הטון העיצובי לאירוע. חברתנו, מתמחה בעיצוב המסכים לפי המיתוג המבוקש לאירוע, כמו גם ביצירת אשליות תלת מימדיות ושימוש חכם וחסכוני בחומר, כדי להביא לכם את ה-מסך שכולם ידברו עליו.

עיצוב סקיצת מסכים

רוצים להרשים? מעוניינים בגב במה ייחודי? מחפשים פתרונות נראות חכמים? הניסיון שלנו יכול להועיל לכם!! תנו לנו לעצב עבורכם סקיצת מסך יחודית שגם תחסוך לכם כסף באמצעות שימוש חכם בחומר. לביצוע הסקיצה באמצעות חברת המולטימדיה יתרון של תאימות מלאה לחומר.

הפקת מצגות

לחברתינו שיתוף פעולה עם סטודיו המתמחה בהפקת מצגות וידאו ואירועים, המצגות משמשות כלי חזק להעברת מסרים, הצגת תוכניות עבודה ומוצרים.

כיתוביות לנואמים

כחלק מהאירוע או השידור הטלוויזיוני נוכל להציג את שמות הדוברים בצורה מעוצבת על גבי המסך. את השמות יש להעביר מראש, אם כי בשעת-הדחק ניתן להכינם גם בשטח.

מילות שירים

חלק ויזואלי מרגש ומעצים בהופעות הוא הצגת מילות השירים בתיאום לשירת הזמר/ת או הפלייבק. חברתנו מתמחה בביצוע אלמנט זה במופע ובהכנת התוכן מראש.

רוצים לשדרג ממש? מילות השירים יכולות להופיע באנימציה קצבית תואמת.

מסך הודעות וטיימר למנחה ולנואמים

חברתינו פיתחה אפליקציה ייחודית בעברית, המאפשרת לשלוח הודעות למנחה (״נא להזדרז״ וכד׳) והצגת טיימר לסיום זמן הדיבור בצורה הנשלטת מרחוק.

המידע מנוהל ממחשב או מטאבלט, ומוצג למנחה על גבי טאבלט או מסך לבחירה (ניתן גם לחבר למסך פלאזמה).

ניהול שידור חי

חברתנו מתמחה בביצוע שידורים חיים מ-כל מקום, ל-כל מקום. (זום/יוטיוב/רשתות חברתיות/שידור סגור/שידור כשר) כולל ניתוב מצלמות לאירועי מולטי-קאמרה, עם ציוד חדיש ומקצועי ושיתופי פעולה נרחבים.

אתר רישום מקדים לאירוע

במחלקת בניית האתרים בחברתינו, אנו מאפשרים הקמת אתר מקדים לאירוע לרישום מראש.

לפי הצורך ניתן גם לעצב את האתר בהתאמה אישית לאירוע שלכם. רשימת המוזמנים מתממשקת לעמדות קבלת הפנים ומערכת ההתרמה באירוע.

מערכת הושבה והדפסת תגים

עמדות קבלת הפנים שלנו יכולות להנפיק לכל אורח תג עם השולחן/שורה/כסא בו הוא ישב. ובאמצעות אלגוריתם חכם למלא את האולם בצורה מתוכננת מראש אוטומטית, ידנית או משולבת.

לעיתים אפשר לחסוך את עמדות קבלת הפנים, הדיילים והמחשבים ולאפשר כניסה בצורה של רישום עצמי כדלהלן:

האורח מגיע לאולם ושילוט תואם מקבל את פניו עם הנחיה לסרוק QR קוד (ניתן גם לשלוח הודעת סמס מתוזמנת לכל האורחים עם קישור) בכניסה לעמוד האורח יתבקש להזדהות באמצעות טלפון נייד או שם משפחה אם הלקוח אינו רשום - הוא יוכל להרשם במקום בסיום האורח יקבל סימון V ירוק המאפשר לו להציג לדייל בכניסה לאולם ולהכנס באותו המסך האורח יקבל את השולחן/שורה/כסא שלו המידע יכול גם להישלח מיידית לאורח בהודעת סמס אותה הוא יציג בכניסה לאירוע (למבצעים צ׳ק-אין מהבית)

צ׳ק-אין עצמי לאירוע + הושבה

לעיתים אפשר לחסוך את עמדות קבלת הפנים, הדיילים והמחשבים ולאפשר כניסה בצורה של רישום עצמי כדלהלן: האורח מגיע לאולם ושילוט תואם מקבל את פניו עם הנחיה לסרוק QR קוד (ניתן גם לשלוח הודעת סמס מתוזמנת לכל האורחים עם קישור)

בכניסה לעמוד האורח יתבקש להזדהות באמצעות טלפון נייד או שם משפחה אם הלקוח אינו רשום - הוא יוכל להרשם במקום בסיום האורח יקבל סימון V ירוק המאפשר לו להציג לדייל בכניסה לאולם ולהכנס באותו המסך האורח יקבל את השולחן/שורה/כסא שלו המידע יכול גם להישלח מיידית לאורח בהודעת סמס אותה הוא יציג בכניסה לאירוע (למבצעים צ׳ק-אין מהבית)

ייעוץ כללי

לחברתנו ניסיון רב בתחום האירועים, אם נתקלתם באתגר או בבעיה, נשמח לסייע על בסיס הניסיון והקשרים שלנו בתחום - השירות ניתן ללקוחותינו בלבד.

קפה או תה?

לשיחת יעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים



איזה כייף שפניתם אלינו, כבר נחזור אליכם!