כנסים עיסקיים

וידאו ארט (VJ)

מה זה VJ? כולם שואלים..

אז ממש כמו שDJ מבשל מוזיקה בזמן אמת, ה-VJ מבשל וידאו בזמן אמת מבנק החומרים שברשותו.

שילוב של ויזואליים התואמים לשירה מעצים את החוויה, ואת עומק המסרים ונותן חיבור בלתי אמצעי לזמר ולאווירה הרצויה.

לפי אופי האירוע: פעמים שהבישול יהיה בזמן אמת, ופעמים שנכין מראש את הויזואלים בעבודה משותפת עם המפיק/מנהל אמנותי/מוזיקלי.

חברתנו מעסיקה VJ's מנוסים ומקצועיים מרקע דתי/חרדי, עם בנק חומרים נרחב ותואם (גם) למגזר הדתי/חרדי.

אם אתם מתכננים מופע קבוע או מושקע במיוחד, אתם מוזמנים להכין איתנו פלייליסט של ויזואלים תואמים כולל התאמות צבעים ומיקומים לתוצאה מושלמת ואנו נלווה אתכם בכל המופעים בארץ ובעולם.

ככל ותצטרכו חומרים נוספים נוכל להוסיף מהמאגרים עליהם אנחנו מנויים.

בקרו גם באיזור מילות השירים כדי ללמוד על הוספת מילות שירים באנימציה למופע.

ניהול מולטימדיה

בעולם מרובה המסכים של היום, חלק נכבד מהאירוע קורה על גבי המסך. לצורך כך חברתנו מספקת איש מחשבים מנוסה, שידע לנהל את התכנים למסכים בצורה חכמה ולהעלותם בתזמון הרצוי למסך במיקצועיות ובאדיבות.

פעמים רבות נדרשת פריסה מיוחדת של החומרים במסך ואלתור בזמן אמת, אנו משתמשים בכלים ובציוד המקצועי החדיש ביותר על מנת לאפשר זאת.

עיצוב פריסט אירוע ומעטפת גרפית למסכים

בעבר היו מקימים תפאורה לכל אירוע, כיום המסכים בעצמם מהווים את את תפאורת האירוע (בשילוב תאורה) והם אלו הנותנים את הטון העיצובי לאירוע. חברתנו, מתמחה בעיצוב המסכים לפי המיתוג המבוקש לאירוע, כמו גם ביצירת אשליות תלת מימדיות ושימוש חכם וחסכוני בחומר, כדי להביא לכם את ה-מסך שכולם ידברו עליו.

הפקת מצגות

לחברתינו שיתוף פעולה עם סטודיו המתמחה בהפקת מצגות וידאו ואירועים, המצגות משמשות כלי חזק להעברת מסרים, הצגת תוכניות עבודה ומוצרים.

מסך הודעות וטיימר למנחה ולנואמים

חברתינו פיתחה אפליקציה ייחודית בעברית, המאפשרת לשלוח הודעות למנחה (״נא להזדרז״ וכד׳) והצגת טיימר לסיום זמן הדיבור בצורה הנשלטת מרחוק.

המידע מנוהל ממחשב או מטאבלט, ומוצג למנחה על גבי טאבלט או מסך לבחירה (ניתן גם לחבר למסך פלאזמה).

מערכת לחידון טלוויזיוני

חברתינו פיתחה מערכת (המופעלת בשטח על ידינו) לחידונים באופי טלוויזיוני, כך שהתחרות והניקוד מוצגים על גבי המסכים בצורה ויזואלית תואמת, המתממשקת אף לשידורים חיים.

מכירה פומבית

אירועים רבים מגייסים כספים באמצעות מכירה פומבית של מוצרים. חברתינו מתמחה בכך, ובאמצעות מערכת מיוחדת המוצרים יוצגו ע״ג המסך, כאשר סכומי המכירה מתעדכנים בזמן אמת ושמות הזוכים מוצגים בנפרד על המסך.

הגרלה פומבית

אם האירוע שלכם כולל הגרלות, יש לנו מערכת מותאמת להגרלות במספר סגנונות, כל שעליכם לספק לנו זה את רשימת ההגרלות, ורשימת המשתתפים.

הצבעה פומבית בסמס

ריאליטי? תחרות? המערכת שלנו מאפשרת הצבעות למועמדים/מוצרים באמצעות סמס והצגת סיכומים או שמות על גבי המסכים.

ניהול שידור חי

חברתנו מתמחה בביצוע שידורים חיים מ-כל מקום, ל-כל מקום. (זום/יוטיוב/רשתות חברתיות/שידור סגור/שידור כשר) כולל ניתוב מצלמות לאירועי מולטי-קאמרה, עם ציוד חדיש ומקצועי ושיתופי פעולה נרחבים.

שידור חי טלוויזיוני (מעוצב)

פעמים רבות השידור חי אינו הצגת מצלמות בלבד, אלא צריך שיכלול התאמות עיצוביות לדוגמא: פיצול חלונות

כיתוביות לדוברים

העלאת דוברים מרחוק

כיתוביות נושא

מבזקים וטיקרים

שידור סרטים

מעברונים וכד׳

חברתינו מתמחה הן בביצוע השידור מורכב זה, והן בהכנת החומרים לשידור.

אולפנים וירטואליים

יש אירועים (בדר״כ אירועים המיועדים רק לשידור), שנרצה לבצע באולפן ולשדר או להקליט, או להקליט ואח״כ לערוך ולשדר.

כיום ישנה דרך חסכונית, המאפשרת ליצור סביבת אולפן/אולם/הופעה וכד׳ וירטואלי הקרוב למציאות. ובכך לחסוך כסף רב. הצילום יתבצע באחד מהאולפנים הירוקים העובדים עימנו (בפריסה ארצית).

לחברתינו נסיון של עשרות שידורים מסוג זה כולל הכנת התפאורה הוירטואלית, וביצוע העבודה עם צוות מקצועי וציוד חדשני.

ניהול זום

שידור זום היום כולל בתוכו אפשרויות נרחבות המצריכות ידע מקצועי תואם. כאשר עושים שידור זום יש לפעמים גם צורך באיש שינהל את השידור, יעלה משתתפים לשידור, יענה על שאלות למשתתפים וכד׳ אם השידור שלכם הוא כזה, חברתנו תשמח להעמיד לרשותכם איש צוות שמתמחה בכך.

אתר רישום מקדים לאירוע

במחלקת בניית האתרים בחברתינו, אנו מאפשרים הקמת אתר מקדים לאירוע לרישום מראש. לפי הצורך ניתן גם לעצב את האתר בהתאמה אישית לאירוע שלכם. רשימת המוזמנים מתממשקת לעמדות קבלת הפנים ומערכת ההתרמה באירוע.

עמדות קבלת פנים

האירוע שלך הוא הזדמנות נפלאה וחד-פעמית לאסוף פרטי יצירת קשר עדכניים של הקהל שלך לכן יש וחשוב לנו שהמוזמנים יעברו בעמדות קבלת פנים על מנת: לסנן רק אורחים מוזמנים

לאשר תשלום

להשלים פרטי אורח

לאיסוף פרטים

לקבל מידע מי הגיע לאירוע (ניתן לממשק אח״כ למערכת ההתרמה)

הדפסת תגים

הושבה

חברתינו פיתחה מערכת לכך, ומספקת את כלל המעטפת הנדרשת: יעוץ, דיילים, מחשבים, תוכנה ומדפסות.

צ׳ק-אין עצמי לאירוע + הושבה

לעיתים אפשר לחסוך את עמדות קבלת הפנים, הדיילים והמחשבים ולאפשר כניסה בצורה של רישום עצמי כדלהלן: האורח מגיע לאולם ושילוט תואם מקבל את פניו עם הנחיה לסרוק QR קוד (ניתן גם לשלוח הודעת סמס מתוזמנת לכל האורחים עם קישור) בכניסה לעמוד האורח יתבקש להזדהות באמצעות טלפון נייד או שם משפחה אם הלקוח אינו רשום - הוא יוכל להרשם במקום בסיום האורח יקבל סימון V ירוק המאפשר לו להציג לדייל בכניסה לאולם ולהכנס באותו המסך האורח יקבל את השולחן/שורה/כסא שלו המידע יכול גם להישלח מיידית לאורח בהודעת סמס אותה הוא יציג בכניסה לאירוע (למבצעים צ׳ק-אין מהבית)

ייעוץ כללי

לחברתנו ניסיון רב בתחום האירועים, אם נתקלתם באתגר או בבעיה, נשמח לסייע על בסיס הניסיון והקשרים שלנו בתחום - השירות ניתן ללקוחותינו בלבד.

קפה או תה?

לשיחת יעוץ ללא התחייבות השאירו פרטיםאיזה כייף שפניתם אלינו, כבר נחזור אליכם!