תוכנת רתימה ShiftMedia לערבי התרמה ודינר, חידונים הגרלות ומכירות פומביות

אודות השירות

  • אתם מתכננים ערב התרמה? 
  • אתם עומדים לקראת קמפיין צ׳רדי גיוס המונים (מאצ׳ינג)? 
  • אתם מתכננים ערב רתימה?
  • מעוניינים לעשות תחרות במוסד חינוכי?
  • הפיתוח הראשוני של חברת ShiftMedia כבר 15 שנה מוכיח את עצמו שוב ושוב במאות ערבי רתימה והתרמה.

אז אחרי שדאגתם לאולם, הגברה, אוכל ומוזמנים – אל תשכחו מהעיקר!! רק עם תוכנת התרמה מקצועית תוכלו לשלהב את קהל התורמים להשתתף בהתרמה ולהירתם בסכומים נאים.

אז מה היא תוכנת הרתימה שלנו?

תוכנת הרתימה נועדה ליצור ״תחרות מכובדת״ בקהל, ולהציג את כל התורמים עם סכום תרומתם על גבי המסכים (או בשידור חי) ובכך לתת להם את הכבוד הראוי, ולאחרים את החשק לתרום גם.

תוכנת הרתימה מגיעה בוראציות שונות, כך שהאפשרויות שלנו מגוונות, ותמיד נשמח להתאים לכם את הרעיון שאנחנו טרם חשבנו עליו מזמנים לעיין בגלריית העבודות שלנו (משמאל).

איך זה עובד בשטח?

לפני האירוע תוכלו לבחור בין עיצוב סטנדרטי לעיצוב מותאם אישית עבורכם (אנו מתאימים את התוכנה לכל מסך פלאזמה או למסך לד צורני).

ביום האירוע אנחנו מגיעים מבעוד מועד למקום האירוע לתפעל את התוכנה (וכשירות משלים נוכל גם לשלב שירותי VJ וניהול מדיה לאירוע). נתחבר למסכים באולם, נביא איתנו טאבלטים לדיילים לשם הזנת תרומות, בהגיע שלב ההתרמה באירוע המשתתפים ממלאים טופס מחוייבות אישי, שפרטיו עוברים לטאבלט (אופציה: משם לטאבלט המיוחד של המנחה) ומשם ישירות למסכים.

תוכנת הרתימה עובדת באופן מקומי ואינה דורשת חיבור רשת.

אפשרות נוספת זה להתחבר לדף תרומה חיצוני שנבנה עבורכם או לעמוד קמפיין של אחת מהחברות המובילות, וכל התרומות שיונו שם יעברו ישירות למסך.

מייד בסיום האירוע תקבלו קובץ Exsel מסודר עם שמות כל התורמים.

מעוניינים לשמוע עוד על תוכנת הרתימה לאירועים ולשידור חי? מלאו את פרטיכם או צרו קשר

יצירת קשר